JBL Horizon 2 Black

Original price was: 18,500 L.Current price is: 14,800 L.

Availability: In stock SKU: JBLHORIZON2BLKEU Categories: ,
View cart

Description

Zgjohu me JBL Pro Sound. Me dizajnin e tij të rrumbullakët, dritën LED të ambientit dhe radion FM, JBL Horizon 2 plotëson çdo dhomë gjumi. Një ekran i madh LCD tregon qartë kohën, cilësimet e alarmit dhe informacionin e radios, ndërsa mbulesa prej pëlhure e stilit jetësor përzihet në mënyrë të përkryer me çdo dekor. Zgjidhni nga një përzgjedhje e toneve të alarmit ose një nga stacionet tuaja të preferuara të radios FM. Doreza e kontrollit rrotullues të lehtë për t’u përdorur ju lejon të vendosni dhe të shtyni alarmet, të rregulloni volumin ose të ndezni dhe fikni dritën e ambientit.

  • Radio
  • Teknologji BT
  • Fuqia 10 W
  • Ambient Light
  • Powerbank
  • Ekran LCD

You may also like…