Kufje me bluetooth JBL Live Pro 2 TWS Rose

16,900 L

Availability: In stock SKU: JBLLIVEPRO2TWSROS Categories: , , , , ,

Description

Qendroni ne kontakt gjate gjithe dites me miqte dhe koleget tuaj. JBL Live Pro 2 TWS ofrojne deri ne 40 ore bateri per te shijuar tingullin legjendar JBL (10 ore ne kufje dhe 30 ore te tjera ne kase). Te shoqeruara me teknologjine Active Noise Canceling ju mund te eleminoni zhurmat dhe shperqendrimet ne kete menyre ju mund te menaxhoni telefonata perfekte kudo qe ndodheni. Ndersa me teknologjine Smart Ambient ju mund te jeni te vetedijshem me ambientin perreth. Dizajni i mbyllur me tuba OvaleTM qe kane kufjet Live Pro 2 TWS permireson izolimin nga zhurmat si dhe cilesine zerit per ata qe preferojne tinguj te qarte.

Additional information

Brand

  • Tingull legjendar nga JBL
  • True Adaptive Noise Canceling me Smart Ambient
  • Deri ne 40 ore bateri
  • 6 mikrofona per telefonata perfekte
  • Te pajisura me tuba oval TM
  • Lidhje e dyfishte & MultiPoint
  • Kontroll nepermjet zerit & prekjes
  • Rezistente ndaj ujit (niveli IPX5)
  • Te pajisura me aplikacionin e kufjeve JBL

You may also like…