Boks parti JBL Partybox Encore Essential

29,900 L

JBL PartyBox Encore Essential

Availability: In stock SKU: JBLPBENCOREESSEP Categories: , ,
View cart

Description

JBL PartyBox Encore Essential ju jep deri në 6 orë argëtim pa pushim. Me një dorezë të lehtë për t’u kapur dhe për t’u rezistuar ndaj spërkatjes, ju mund ta merrni gjithmonë festën me vete. Duke kërcyer në plazh? Të qetësohesh pranë pishinës? Mbajeni muzikën të pompohet kudo me tingullin mahnitës JBL Original Pro dhe basin e thellë. Lëreni shfaqjen e ftohtë të dritës së integruar të krijojë humorin ose përdorni teknologjinë True Wireless Stereo për të çiftuar altoparlantët për një tingull edhe më të madh. Jeni gjithmonë në kontroll me aplikacionin PartyBox, i cili ju lejon të personalizoni muzikën tuaj dhe ngjyrat e shfaqjes së dritave për të krijuar atmosferën e përsosur.

Fuqia- 100 W
Bluetooth- 5.1
Koha e karikimit- 3.5 Ore
Kohezgjatja e baterise – 6 Ore
Kundra Ujit
Drita te kontrollueshme

You may also like…