JBL PartyBox Wireless Mic

12,900 L

Availability: In stock SKU: JBLPBWIRELESSMIC Categories: ,
View cart

Description

Modeli i ri i mikrofonëve jep një tingull vokal të ngrohtë, të qartë dhe të mprehtë që është krijuar për t’i bërë të gjithë të tingëllojnë më mirë ne cdo JBL PartyBox.

Bëjini momentet tuaja të mira edhe më të mira me mikrofonin wireless.

  • JBL 2 Mikrofon Wireless
  • 2.4 GHZ Lidhje
  • Batteri e rikarikueshme
  • Deri ne 20 Ore