Kufje gaming JBL Quantum 100P White/Blue

4,900 L

Availability: In stock SKU: JBLQ100PWHTBLU Categories: , Tags: ,

Description

Tingulli është mbijetesë.

Kthejeni lojën tuaj në një ngjarje epike. Me nënshkrimin JBL QuantumSOUND, kufjet e konsolës JBL Quantum 100P, ideale për Playstation, funksionojnë gjithashtu me Xbox dhe Nintendo Switch, ju vendos në qendër të veprimit.Shijojeni përvojën tuaj të lojës me kufjet JBL Quantum 100P

 

Vizitoni website-n zyrtar te JBL ne Shqiperi.

Produktet me te shitura te kategorise kufje gaming :

  • Kufje Gaming me Kabell
  • Mikrofon i levizshem
  • Material Komfort
  • JBL Quantum Sound
  • Jack 3.5 mm

You may also like…