Kufje gaming JBL Quantum 100X Console Black/Green

4,900 L

Tingulli është mbijetesë.

Kthejeni lojën tuaj në një ngjarje epike. Me nënshkrimin JBL QuantumSOUND, kufjet e konsolës JBL Quantum 100X, ideale për Playstation, funksionojnë gjithashtu me Xbox dhe Nintendo Switch, ju vendos në qendër të veprimit.Shijojeni përvojën tuaj të lojës me kufjet JBL Quantum 100X

 

Availability: In stock SKU: JBLQ100XBLKGRN Categories: , , Tags: ,
View cart

Description

Tingulli është mbijetesë.

Kthejeni lojën tuaj në një ngjarje epike. Me nënshkrimin JBL QuantumSOUND, kufjet e konsolës JBL Quantum 100X, ideale për Playstation, funksionojnë gjithashtu me Xbox dhe Nintendo Switch, ju vendos në qendër të veprimit.Shijojeni përvojën tuaj të lojës me kufjet JBL Quantum 100X

 

  • Kufje Gaming me Kabell
  • Mikrofon i levizshem
  • Material Komfort
  • JBL Quantum Sound
  • Jack 3.5 mm