Kufje gaming JBL Quantum 200 Black

7,490 L

Availability: Out of stock SKU: JBLQUANTUM200BLK Categories: , , Tags: ,

Description

Tingulli është mbijetesë

Kthejeni lojën tuaj në një ngjarje epike. Me JBL QuantumSOUND, kufjet JBL Quantum 200 ju vendosin pikërisht në mes të veprimit. Gjithëpërfshirës dhe i saktë, në mënyrë që të mund të dëgjoni edhe detajet më të vogla, JBL Quantum 200 ju pajis me gjithçka që ju nevojitet për të zotëruar çdo betejë. Mikrofoni  që anulon jehonën e fokusit zanor mundëson ndërveprime të qarta me shumë lojtarë .Materialet premium sigurojnë qëndrueshmëri gjatë kohës dhe konsumit.

 

Per me shume informacion, kliko ketu.

Produkte te ngjashme nga seria Quantum:

  • Kufje Gaming me Kabell
  • Mikrofon  Flip-UP
  • Material Komfort
  • JBL Quantum Sound
  • Jack 3.5 mm

You may also like…