Kufje gaming JBL Quantum 360P White and Blue

11,900 L

Availability: In stock SKU: JBLQ360PWLWHTBLU Categories: , , Tags: ,

Description

 Guxoni të zhyteni

Gati për të ngritur nivelin e lojës tuaj? Njihuni me kufjet JBL Quantum 360P Console Wireless, ideale për PlayStation, duke punuar gjithashtu me Nintendo Switch, PC dhe Mac. Nga hapat më të qeta deri te shpërthimet më të forta të lazerit, nënshkrimi QuantumSOUND i JBL ju vendos në qendër të çdo skene. Pavarësisht se sa i çmendur bëhet veprimi, mikrofoni i ndashëm dhe i drejtuar me fokusin e zërit do të thotë që lojtarët e shokëve tuaj të skuadrës mund t’ju dëgjojnë gjithmonë qartë. Wireless pa humbje, jetëgjatësia e baterisë deri në 22 orë. Softueri kompjuterik JBL QuantumENGINE rregullon mirë tingullin për avantazhin përfundimtar konkurrues. Kundërshtarët tuaj nuk do ta dinë se çfarë i goditi.

Vizitoni faqen zyrtare te JBL ne Shqiperi.

Produkte te ngjashme:

  • Kufje Gaming me Wireless 2.4Ghz
  • Mikrofon i levizshem
  • Material Komfort
  • 22-H Battery
  • Teknologji Bluetooth
  • JBL Quantum Sound
  • Speed Charge , Power & Play
  • Certified for Discord

You may also like…