Kufje gaming JBL Quantum 360X Black and Green

14,990 L

Availability: In stock SKU: JBLQ360XWLBLKGRN Categories: , , Tags: ,
View cart

Description

 Guxoni të zhyteni

Gati për të ngritur nivelin e lojës tuaj? Njihuni me kufjet JBL Quantum 360X  Wireless, ideale për XBOX, duke punuar gjithashtu me Playstation 5 , Nintendo Switch, PC dhe Mac. Nga hapat më të qeta deri te shpërthimet më të forta të lazerit, nënshkrimi QuantumSOUND i JBL ju vendos në qendër të çdo skene. Pavarësisht se sa i çmendur bëhet veprimi, mikrofoni i ndashëm dhe i drejtuar me fokusin e zërit do të thotë që lojtarët e shokëve tuaj të skuadrës mund t’ju dëgjojnë gjithmonë qartë. Wireless pa humbje, jetëgjatësia e baterisë deri në 22 orë. Softueri kompjuterik JBL QuantumENGINE rregullon mirë tingullin për avantazhin përfundimtar konkurrues. Kundërshtarët tuaj nuk do ta dinë se çfarë i goditi.

Vizitoni faqen zyrtare te JBL ne Shqiperi.

Produkte te ngjashme:

  • Kufje Gaming me Wireless 2.4Ghz
  • Mikrofon i levizshem
  • Material Komfort
  • 22-H Battery
  • Teknologji Bluetooth
  • JBL Quantum Sound
  • Speed Charge , Power & Play
  • Certified for Discord

You may also like…