Kufje gaming JBL Quantum 50 Black

3,490 L

Availability: Out of stock SKU: JBLQUANTUM50BLK Categories: , Tags: ,

Description

Tingulli është mbijetesë

Çdo tingull ka rëndësi, dhe me nënshkrimin JBL QuantumSOUND, ndjeheni lojen tuaj si kurre me pare. Krijuar për celularë, por merrni lojën tuaj në çdo mënyrë që ju pëlqen me pajtueshmërinë ne të gjitha platformat gaming. Me teknologjinë Twistlock™ që ju jep rehati dhe stabilitet. JBL Quantum 50 me një kontrollues inline me funksione të plota të volumit dhe heshtjen e mikrofonit. Zgjidhni ngjyrën që përputhet me atmosferën tuaj.

Vizitoni web-in zyrtar te JBL, per me shume oferta.

  • Kufje Gaming me Kabell
  • Kontrollues Volumi
  • Material Komfort
  • Mikrofon i integruar
  • Perdoret ne PS5, PC, Laptop