Kufje gaming JBL Quantum 810 Black

Original price was: 28,000 L.Current price is: 22,500 L.

Availability: In stock SKU: JBLQ810WLBLK Categories: , Tag:

Description

Tingulli eshte mbijetese

Niveli  në JBL Quantum 810 Wireless me JBL QuantumSOUND të certifikuar me Hi-Res që bën që edhe detajet më të vogla të audios të vijnë në pastërti kristal dhe JBL QuantumSURROUND, tingulli më i mirë rrethues hapësinor për lojëra me teknologjinë DTS Headphone:X version 2.0. Me lidhjen me valë 2.4 GHz dhe transmetimin Bluetooth 5.2 dhe 30 orë jetëgjatësi baterie që karikohet ndërsa luani, nuk do të humbisni asnjë sekondë. Projektuar për mjedise lojërash. Rregulloni çelësin e certifikuar nga Discord për ekuilibrin e përsosur, më pas vraponi dhe pushtoni gjatë gjithë ditës dhe natës me komoditetin e një dongle më të vogël 2,4 GHz dhe komoditetin e jastëkëve të veshit me shkumë  të mbështjellë me lëkurë premium.

Per me shume informacion, vizitoni faqen zyrtare.

Produkte te ngjashme:

  • Kufje Gaming me Wireless
  • Mikrofon Flip-UP
  • Active Noise Cancelling
  • Material Komfort
  • 43-H Battery
  • Teknologji Bluetooth
  • JBL Quantum Sound
  • Speed Charge , Power & Play
  • Certified for Discord

You may also like…