Kufje gaming JBL Quantum 100 Black

Original price was: 5,490 L.Current price is: 4,900 L.

Availability: In stock SKU: JBLQUANTUM100BLK Categories: , , Tags: ,

Description

 Tingulli është mbijetesë

Kthejeni lojën tuaj në një ngjarje epike. Me JBL QuantumSOUND, kufjet JBL Quantum 100 ju vendosin në qendër të veprimit. Zotëroni lojën me tingullin gjithëpërfshirës dhe të saktë që ju lejon të dëgjoni detajet më të vogla dhe të ndjeni çdo shpërthim, një mikrofoni  i shkëputshëm me fokus zëri për komunikime të qarta dhe rehati të lehtë . Mikrofoni  mundëson ndërveprime të qarta me shumë lojtarë.. Shijojeni përvojën tuaj të lojës me kufjet JBL Quantum 100.

Vizitoni website-n zyrtar te JBL ne Shqiperi.

Produktet me te shitura te kategorise kufje gaming :

  • Kufje Gaming me Kabell
  • Mikrofon i levizshem
  • Material Komfort
  • JBL Quantum Sound
  • Jack 3.5 mm

You may also like…