Kufje me bluetooth JBL Reflect Aero White

17,490 L

Availability: Out of stock SKU: JBLREFLECTAEROWHT Categories: , , , , ,

Description

Shoqeruesi ideal per cdo aktivitet tuajin.

Te krijuara posacerisht me Powerfins & tuba Oval per rehati gjate gjith dites, keto kufje me bluetooth mund te behen shoqeruesi ideal per cdo aktivitet tuajin. Nese deshironi te perqendroheni ne qellimet tuaja, ju mund te perdorni teknologjine Active Noise Cancellation ne menyre qe asgje te mos ju shqetesoje, ndersa me funksionin Smart Ambient mund te mbani konatakte me njerzit qe ju rrethojne. Pavaresisht nese jeni jashte per nje shetitje te qete apo per nje stervitje intensive, me 24 ore bateri ju mund te degjoni pafund playlisten tuaj te preferuara. Dhe fale teknologjise me 6 mikrofona ju do te menaxhoni telefonata super te qarte.

 

Klikoni ketu per me shume opsione per kufje per palester.

  • Tingull legjendar JBL
  • Active Noise Canceling me Smart Ambient
  • 6 mikrofona per telefonata perfekte
  • Rezistente ndaj djerses dhe ujit
  • Dizajn i rehatshem
  • Aplikacioni i kufjeve JBL

You may also like…