Boks me bluetooth JBL Xtreme 3 Blue

37,900 L

Availability: Out of stock SKU: JBLXTREME3BLUEU Categories: , , Tags: , , ,

Description

JBL Original Pro Sound

Katër driver-a dhe dy radiatorë basi JBL japin tingull dinamik me bas të thellë dhe me shumë detaje. Do të humbisni në muzikën që dëgjoni

15 orë muzikë

Argëtimi nuk duhet të ndalet. I mbushur me një jetëgjatësi të jashtëzakonshme 15 orësh baterie, JBL Xtreme 3 ju lejon të festoni gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës.

IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri

Në pishinë. Në park. JBL Xtreme 3 është IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, kështu që mund ta sillni atë kudo

Additional information

Brand

Color

Size

Large

  •  JBL Pro Sound
  • Dizajn Portabël
  • Krejtësisht kundra ujit
  • Wireless playback me Bluetooth
  • 15 orë muzikë
  • Link Partyboost (Stereo Mode)
  • Power Bank
  • Fuqia Output (W) : 100