Klipsch RP-6000F Floorstanding Ebony (1 Cope)

75,500 L

Availability: Out of stock SKU: 1065798 Categories: ,

Description

Jeni  adhurues i tingullit dinamik ?  Ate qe  altoparlantët Klipsch Reference Premiere ofrojne do te mbeteni te mahnitur. Ato mund të mbushin edhe dhoma të mëdha me lehtësi në dukje, pjesërisht falë dizajnit të tyre me efikasitet të lartë. RP-6000F është një nga kullat e përmasave të mesme në linjën e re të kompanisë dhe është një zgjedhje e shkëlqyer si pjesë e një sistemi stereo Klipsch ose teatri në shtëpi. Ai përmban dy vuferë bakri të rrotulluar 6-1/2″ për bas të mprehtë dhe rangun e mesëm të fuqishëm, si dhe cicëronin 1″ të Klipsch-it të ngarkuar me bori për lartësi të buta dhe të detajuara.

Lloji- Bokse dyshemeje
Fuqia (Cont, Peak)- 125W/500W
Impedance- 8 Ohms
Sensitivity- 96 Db
Dimensionet ( W H D ) – 23.6 cm x 100.6 cm x 44.6 cm