Boks tavoline Klipsch the ONE II – Matte Black

Original price was: 47,900 L.Current price is: 39,900 L.

Availability: In stock SKU: 1067552 Categories: , Tag:

Description

ARGËTIM I VËRTETË

Klipsch One II është një sistem stereo 2.1, i akorduar profesionalisht, i përforcuar dyfish, në mënyrë që të keni një përvojë  tingulli sikur të jeni në studion e regjistrimit me muzikantët.

MJESHTËRI E VËRTETË

Duke përfshirë materiale luksoze si rimeso druri i vërtetë ,seria e sistemeve audio Klipsch Heritage Wireless ndërthur trashëgiminë klasike të dizajnit të Paul W. Klipsch me teknologjitë më të fundit të disponueshme sot.

THJESHTËSI

Sistemi stereo i tavolinës One II është i vogël dhe i gjithanshëm. Ky sistem stereo 2.1 i akorduar profesionalisht ofron performancë akustike të pastër kristal. Me teknologjinë Bluetooth® 4.0 Wireless për pajisjet celulare dhe një hyrje analoge 3,5 mm për çdo burim tjetër audio, ju mund ta shijoni muzikën kudo në shtëpinë tuaj.

Additional information

Brand

  • DIZAJN KLASIK KLIPSCH
  • OUTPUT-I MAKSIMAL AKUSTIK : 103dB
  • SUBWOOFER: 5” (114.3mm) woofer
  • FUQIA (W): 60
  • INPUTE: Bluetooth®  , 3.5mm

You may also like…