Kufje Gaming JBL Quantum 910P White-Blue

Original price was: 32,900 L.Current price is: 29,900 L.

Availability: In stock SKU: JBLQ910PWLWHTBLU Categories: , Tag:

Description

Tingulli është mbijetesë

A janë ata zëra pas jush? Gjurmët në të majtë? Dëgjimi i mjedisit tuaj është thelbësor, por tingulli vërtet zhytës që ju jep avantazhin e përdorur për të kërkuar një kufje. Jo më. Kufjet JBL Quantum 910P ofrojnë audio precize, të dyfishtë hapësinore, me rezolucion të lartë, me gjurmim të integruar të kokës për t’ju mbajtur në qendër të veprimit. Lidhja me valë me vonesë të ulët do të thotë zero vonesë kur flisni me skuadrën dhe Anulimi aktiv i zhurmës ju lejon të luani pa shpërqendrime edhe në vendet më të zhurmshme. JBL Quantum 910P funksionon deri në 39 orë bateri, por mund të karikoni edhe kur luani gjatë seancave maratonë. Dhe me komoditet të pashembullt ergonomik…do të keni seanca maratonë.

  • Kufje Gaming me Wireless
  • Mikrofon Flip-UP
  • Active Noise Cancelling
  • Material Komfort
  • 39-H Battery
  • Teknologji Bluetooth
  • JBL Quantum Sound
  • Speed Charge , Power & Play
  • Certified for Discord

You may also like…