Kufje JBL Live Beam 3 Black

19,990 L

Availability: Out of stock SKU: JBLLIVEBEAM3BLK Categories: ,

Description

Bëjeni ditën tuaj të tingëllojë e mrekullueshme.Merrni audio të personalizuar pa e parë as telefonin tuaj. Përdorni komandat në kufjet Smart Charging Case™ të kufjeve të vërtetë të anulimit të zhurmës me valë JBL Live Beam 3 me audio Hi-Res për të rregulluar të gjitha veçoritë pa pasur nevojë të hapni aplikacionin JBL në pajisjen tuaj. Rregulloni volumin dhe EQ, kontrolloni muzikën tuaj, bëni telefonata, shikoni mesazhet—mund të personalizoni edhe ekranin tuaj me fotot tuaja të preferuara. E gjithë kjo para se të arrini te tingulli monumental JBL Signature i Live Beam 3. Anulimi i Vërtetë Adaptive i Zhurmës më i mirë në klasë i largon shpërqendrimet. JBL Spatial Sound i bën filmat dhe muzikën vërtet zhytëse. Nëse keni nevojë të bëni një telefonatë, 6 mikrofona sigurojnë cilësi perfekte të zërit edhe në mjediset më të zhurmshme. E gjithë kjo, plus 48 orë karikim: 12 orë në sytha* dhe 36 të tjera në kasë — ato gjithashtu mund të karikohen me valë. Kutia e karikimit përfshin një lak për të lidhur një litar për edhe më shumë lehtësi. Tingulli i shkëlqyer nuk ka qenë kurrë më i thjeshtë. (*me ANC të fikur).

Additional information

Brand

  • Hi-Res Audio Wireless  JBL
  • Kutia e përshtatshme e karikimit inteligjent™ për kontroll pa aplikacion
  • 48 orë Bateri
  • 6 mikrofona për thirrje të përsosura që mund t’i personalizoni
  • Lidhja me shumë pika për të kaluar lehtësisht nga një pajisje në tjetrën
  • Google Finder dhe ndërprerës audio
  • IP55 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri
  • Merrni kontroll të plotë nga aplikacioni JBL Headphones
  • Personi-Fi 3.0