Kufje JBL Live Flex 3 Purple

19,990 L

Availability: In stock SKU: JBLLIVEFLEX3PUR Categories: ,

Description

Bëjeni ditën tuaj të tingëllojë e mrekullueshme.Merrni audio të personalizuar pa e parë as telefonin tuaj. Përdorni kontrollet në kufjet inteligjente të karikimit™ të kufjeve JBL Live Flex 3 të vërtetë të anulimit të zhurmës me valë me ngjitës të hapur me audio Hi-Res për të rregulluar të gjitha veçoritë pa pasur nevojë të hapni aplikacionin JBL në pajisjen tuaj. Rregulloni volumin dhe EQ, kontrolloni muzikën tuaj, bëni telefonata, shikoni mesazhet—mund të personalizoni edhe ekranin tuaj me fotot tuaja të preferuara. E gjithë kjo para se të arrini te tingulli monumental i nënshkrimit JBL të Live Flex 3. Anulimi i vërtetë përshtatës i zhurmës më i mirë në klasë i largon shpërqendrimet. JBL Spatial Sound i bën filmat dhe muzikën vërtet zhytëse. Nëse keni nevojë të bëni një telefonatë, 6 mikrofona sigurojnë cilësi perfekte të zërit edhe në mjediset më të zhurmshme. E gjithë kjo, plus 50 orë karikim: 10 orë në sytha* dhe 40 të tjera në kasë — ato mund të karikohen edhe me valë. Kutia e karikimit përfshin një lak për të lidhur një litar për edhe më shumë lehtësi. Tingulli i shkëlqyer nuk ka qenë kurrë më i thjeshtë. (*me ANC të fikur).

  • Hi-Res Audio Wireless  JBL
  • Kutia e përshtatshme e karikimit inteligjent™ për kontroll pa aplikacion
  • Adaptive Noise Cancelling
  • 50 orë Bateri
  • 6 mikrofona për thirrje të përsosura që mund t’i personalizoni
  • Lidhja me shumë pika për të kaluar lehtësisht nga një pajisje në tjetrën
  • Google Finder dhe ndërprerës audio
  • IP54 i papërshkueshëm nga uji
  • Merrni kontroll të plotë nga aplikacioni JBL Headphones
  • Personi-Fi 3.0