Kufje JBL Quantum TWS Air

10,900 L

Availability: Out of stock SKU: JBLQTWSAIRBLK Categories: , , ,

Description

Guxoni të zhyteni

Zhytuni në tingullin rrethues me vonesë të ulët dhe me saktësi të saktë me JBL Quantum TWS Air. Luaj kudo me donglein me valë 2,4 Ghz dhe Bluetooth në siguri të plotë pasi Ambient Aware ju mban vigjilent ndaj mjedisit tuaj të botës reale. Teknologjia JBL Dual Source™ ju lejon të lidheni me kompjuterin tuaj dhe pajisjen Bluetooth në të njëjtën kohë, në mënyrë që të mund të kaloni pa probleme nga audioja e lojës në thirrjet hyrëse, ndërsa veçoria TalkThru dhe mikrofonët e formimit të rrezeve sigurojnë që do të shijoni komunikim të pastër kristal kudo – pa pasur nevojë të hiqni kufjet tuaja. E gjithë kjo, plus deri në 8 orë lojë dhe 16 shtesë në kutinë e karikimit, do të thotë se JBL Quantum TWS Air është i mirë për të shkuar kudo që të çojnë aventurat tuaja.

4 Mikrofona
Bluetooth 5.2
Battery 24 Ore
Cerftifikuar IPX4
TalkThru-Ambient Aware
Touch Control
JBL Dual Source & Fast Pair
JBl Quantum Engine & JBL App Headphones