Kufje me bluetooth JBL Endurance Peak 3 White

11,990 L

Availability: Out of stock SKU: JBLENDURPEAK3WT Categories: , , ,

Description

Projektuar për të tejkaluar performancën tuaj.

Jeta juaj e përditshme është në energji për këtë dhe keni nevojë për kufjet e duhura me valë që mund të përballojnë. Endurance Peak 3 është partneri juaj më i mirë i stërvitjes me 50 orë autonomi muzikore dhe tingullin legjendar të JBL për t’ju dhënë motivimin më të fuqishëm gjatë gjithë stërvitjes tuaj. Dizajni i tyre i qëndrueshëm rezistent ndaj pluhurit dhe ujit (vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IP68) mund t’i rezistojë shtegut më të pluhurosur malor dhe stërvitjes më të vështirë në palestër, ndërsa Powerhook™ fleksibël së bashku me përforcuesin e grepit të veshit TwistLock™ siguron një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme që ju mban të lidhur pavarësisht e lëvizjeve tuaja.

  • Tingulli legjendar JBL
  • Deri në 50 orë autonomi muzikore me karikim të shpejtë
  • Mbrojtje ndaj ujit dhe pluhurit (vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IP68)
  • Funksionet Ambient Aware & Talk Thru
  • 4 mikrofona për thirrje të qarta
  • Dizajni Powerhook™ për përshtatje ergonomike
  • Aplikacioni JBL Headphones