Kufje me bluetooth JBL Live Flex Rose

16,900 L

Availability: In stock SKU: JBLLIVEFLEXROS Categories: , , , , ,
View cart

Description

Shijoni cdo ritem te kenges tuaj te preferuar me kufjet JBL Live Flex. Keto kufje jane te pajisura me nje dizajn unik, rezistente ndaj ujit dhe pluhurit te cerifikuara ne nivel IP54. Live Flex mund te jene shoqeruesi juaj ideal per pune apo edhe per nje fundjave me miqte tuaj. Te shoqeruara me teknologjine Active Noise Canceling ju mund te eleminoni zhurmat dhe shperqendrimet ne kete menyre ju mund te menaxhoni telefonata perfekte kudo qe ndodheni. Magjepsuni me tingullin JBL Spatial duke shijuar telefonata apo playlisten tuaj te preferuar ne cdo moment. Provoni te permirsoni pervojen tuaj te degjimit nepermjet Personi-Fi 2.0 dhe aplikacionit JBL te kufjeve.

  • Tingull legjendar nga JBL & Personi-Fi0
  • Active noise cancellation
  • Deri ne 40 ore bateri
  • 6 mikrofona per telefonata te qarta
  • Tingull JBL Spatial
  • Teknologjia Bluetooth 5.3
  • Kontroll nepermjet zerit & prekjes
  • Rezistente ndaj ujit dhe pluhurit ( niveli IP54)
  • Te pajisura me aplikacionin e kufjeve JBL
  • Lidhje e dyfishte & MultiPoint