Kufje me bluetooth JBL Soundgear Sense Black

Original price was: 15,900 L.Current price is: 13,500 L.

Availability: In stock SKU: JBLSNDGEARSNSBLK Categories: , , , , ,

Description

Kufjet JBL Soundgear Sense kanë teknologjinë JBL OpenSound me përcjelljen e ajrit, e cila nuk e mbyll plotësisht kanalin tuaj të veshit, duke i bërë ato mjaft të rehatshme për t’i mbajtur për orë të tëra. Kapëset fleksibël të veshit rrotullohen, kështu që ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të përqendroheni në muzikën ose telefonatat tuaja, ose të lejoni më shumë tinguj nga bota përreth jush. Një rrip i ndashëm i qafës siguron një përshtatje edhe më të sigurt ndërsa jeni duke ushtruar, dhe një vlerësim IP54 do të thotë se ata mund të përballojnë djersitjen—apo edhe një reshje të lehtë shiu. Zëri juaj do të jetë i pastër kristal, edhe në një ditë me erë, falë katër mikrofonëve zanorë.  JBL Soundgear Sense është po aq i adaptueshëm sa ju.

  • Teknologjia Open Sound
  • Bateri deri ne 24 Ore
  • Rezistent ndaj pluhurit dhe ujit
  • 4 Mikrofona per thirrje
  • Lidhje me Aplikacionin JBL