Kufje me bluetooth JBL Tour Pro 2 Champagne

29,900 L

Availability: Out of stock SKU: JBLTOURPRO2CPG Categories: , , , , ,

Description

JBL Tour Pro 2 jane te shoqeruara me teknologjine True Adaptive Noise Cancelling qe ju mban larg shperqendrimeve, ne menyre qe te shijoni tingullin legjendar te JBL sa here të dëshironi, apo edhe heshtjen absolute. Kutia unike e karikimit inteligjente ju lejon të keni akses të drejtpërdrejtë ne te gjitha funksionet baze te kufjeve pa perdorur aplikacionin e smartphone. Tani, gjeni të gjitha funksionet e aplikacionit në kutinë inteligjente shume lehte dhe jane te aksesueshme edhe nga pajisjet jo-smartphone si laptopët, kompjuterët, televizoret etj.  Qendroni te lidhur gjatë gjithë ditës me deri në 40 orë jetëgjatësi baterie me vetëm një karikim falë një kuti karikimi inovative me Bluetooth. Teknologjia me 6 mikrofonë siguron cilësi superiore të thirrjeve kudo që të jeni. Aktivizo Personal Sound Enhancement për të rritur volumin e zërit tënd dhe të të tjerëve pa hequr kurrë kufjet

 • Kuti inteligjente per nje eksperience unike
 • Teknologjia True Adaptive Noise Canceling me Smart Ambient
 • 6 mikrofona per telefonata perfekte & kontroll zanor
 • Te shoqeruar me teknologjine Smart Ambient
 • Tingulli legjendar JBL
 • Nje tingull qe te magjeps
 • Permiresim personal i zerit
 • Kontroll zanor pa duar
 • Fast pair me Google & swift pair me Microsoft
 • Stay connected with JBL
 • Aplikacioni i kufjeve JBL
 • Audio Bluetooth 5.3 LE (*)