Kufje me bluetooth JBL Tune 670 Blue

Original price was: 9,990 L.Current price is: 8,500 L.

Availability: In stock SKU: JBLT670NCBLU Categories: , , ,
View cart

Description

Lehtesi, rehati dhe tingull i mbrekullueshem. Me kufjet JBL Tune 670NC Adaptive Noise Cancelling, ju i perfitoni te gjitha. Deri ne 70 ore bateri JBL Tune 670NC do ju ndihmojne te kaloni javen tuaj pa pasur nevoje per rimbushje. Dhe nese keni nevoje per nje rimbushje te shpejte, me vetem 5 minuta ju do te perfitoni 3 ore me shum muzike ose thjesht ju mund ti lidhni ato me kabllon e ndashme ne menyre qe ju te vazhdoni te degjoni pafund playlistat tuaja te preferuara. Keto kufje me bluetooth ne shitje lidhen me dy pajisje Bluetooth njekohesisht, keshtu qe ju nuk do te humbisni kurre nje telefonate edhe nese jeni duke pare nje filem ne tabletin tuaj. Kerkesat tuaja zanore do ju udheheqin permes vecorive pekatese. Menaxhoni telefonatat dhe asistentin tuaj zanor pa probleme driekt nga telefoni nepermjet teknologjise Voice Aware.

 • Driver size (mm)  32 – Po
 • Numri i mikrofonave 1
 • Versioni Bluetooth 5.3 – Po
 • Deri ne 70 ore bateri – Po
 • Te pajisura me kabell – Po
 • Ambient Aware – Po
 • Adaptive Noise Cancelling – Po
 • Voice Aware – Po
 • Speed charge – Po
 • Multi-Point Connection – Po
 • TalkThru – Po

You may also like…