Kufje me bluetooth JBL Tune 770 White

Original price was: 14,500 L.Current price is: 11,900 L.

Availability: In stock SKU: JBLT770NCWHT Categories: , , ,

Description

Kur muzika eshte e vetmja qe ka rendesi JBL Tune 770NC jane kufjet e duhura per ju. Te shoqeruara me teknologjine Adaptive Noise Cancelling ju mund te realizoni cdo qellim te dites suaj me perqendrimin qe ju perfitoni me keto kufje me Bluetooth duke eleminuar zhurmat e padeshiruara. Dhe me 70 ore bateri ju mund kaloni lehteisht javen tuaj te ngarkuar ne perdorimin e tyre. Nese keni nevoje per nje rimbushje te shpejte karikimi, vetem nepermjet 5 minutave do ju japin rreth 3 ore me shume muzike. Me nje dizajn unik dhe super te rehatshem JBL Tuner 770NC mund te lidhen me dy pajisje bluetooth njekohesisht kshtu qe ju nuk do te humbnisni asnje telefonate edhe nese jeni duke pare nje filem ne tabletin tuaj. Si edhe me aplikacionin falas JBL, ju mund te pershtasni tingullin sipas playlistes qe ju deshironi dhe ta menaxhoni ate sipas vecorive perkatese.

  • Adaptive Noise Cancellation
  • Tingull legjendar JBL
  • Smart Ambient
  • Deri ne 70 ore bateri
  • Telefonata Hands-free & Voice control
  • Google Fast Pair
  • Lidhen me pajisje të shumta
  • Dizajn praktik & i rehatshem