Kufje per femije JBL JR 460NC Pink

9,490 L

Availability: In stock SKU: JBLJR460NCPIK Categories: ,
View cart

Description

Tinguj të sigurtë, pa zhurmë.

Qoftë në lëvizje apo duke mësuar në shtëpi, jepini fëmijës tuaj tinguj JBL fantastikë. Të përshtatura mirë për veshët dhe kokën e fëmijëve, ato janë të rehatshme dhe të lehta për t’u përdorur edhe për fëmijët më të vegjël. Mësoni, luani dhe eksploroni në mënyrë të sigurtë, me volum nën 85 dB dhe materiale të sigurta e të përshtatshme për fëmijët që nuk dëmtohen ose prishen. Jetëgjatësia e baterisë deri në 20 orë do të thotë argëtim afatgjatë për të gjithë javën dhe mund ta rikarikoni në vetëm dy orë. Anulimi aktiv i zhurmave i mban fëmijët të përqendruar dhe një mikrofon i integruar i lejon ata të bisedojnë lehtësisht me miqtë dhe mësuesit

  • Tinguj te sigurte
  • Lidhje bluetooth
  • Mikrofon i integruar
  • Anullim i zhurmave
  • 85 dB Max
  • 20 ore bateri