Kufje per femije JBL JR 310 BT Red

5,500 L

Availability: In stock Categories: , ,
View cart

Description

Kufje per femije JBL JR 310

Të sigurta, të lehta dhe me madhësi për fëmijët, kufjet wireless JBL JR 310 BT ofrojnë në mënyrë të sigurtë deri në 30 orë tinguj fantastikë JBL dhe argëtim për adhuruesit më të rinj të muzikës. Kufjet janë krijuar që të mos i kalojnë kurrë 85dB për të mbrojtur dëgjimin, me kontrolle që mund të përdoren lehtësisht nga vetë fëmijët. Fëmijët dëgjojnë me rehati me shiritin e butë me mbushje dhe jastëkët e veshit për një përshtatje të butë.

Tinguj te sigurte JBL

Tingujt fantastike JBL te dizajnuara per te mos i kaluar kurre 85 dB duke i bere ato te sigurta per femijet qe degjojne muzike

Mikrofon i brendshem

Femijet jane te lidhur me boten perreth fale mikrofonit te brendshem. Ata mund te flasin lirshem me familjen, miqte apo mesuesit.

Personalizoje

Femijet mund te personalizojne kufjet e tyre me figurat qe gjenden ne paketim

  • Tinguj te sigurte JBL
  • Max SPL: 80 dB
  • Mikrofon i brendshem
  • Bluetooth 5.0
  • Bateri 30 ore