Kufje per femije JBL JR 310

3,290 L

Availability: In stock SKU: JBLJR310BLU Categories: , ,
View cart

Description

Kufje per femije JBL JR 310BT

Të sigurta, të lehta dhe me madhësi për fëmijët, kufjet wireless JBL JR 310BT ofrojnë në mënyrë të sigurtë deri në 30 orë tinguj fantastikë JBL dhe argëtim për adhuruesit më të rinj të muzikës. Kufjet janë krijuar që të mos i kalojnë kurrë 85dB për të mbrojtur dëgjimin, me kontrolle që mund të përdoren lehtësisht nga vetë fëmijët. Fëmijët dëgjojnë me rehati me shiritin e butë me mbushje dhe jastëkët e veshit për një përshtatje të butë.

Tinguj te sigurte JBL

Tingujt fantastike JBL te dizajnuara per te mos i kaluar kurre 85 dB duke i bere ato te sigurta per femijet qe degjojne muzike

Me bluetooth

Lidhje wireless deri ne 15 metra per te mos u shqetesuar prej kabujve

Mikrofon i brendshem

Femijet jane te lidhur me boten perreth fale mikrofonit te brendshem. Ata mund te flasin lirshem me familjen, miqte apo mesuesit.

Personalizoje

Femijet mund te personalizojne kufjet e tyre me figurat qe gjenden ne paketim

  • Tinguj te sigurte JBL
  • Max SPL: 80 dB
  • Bluetooth versioni: 5.0
  • Luaj muzike me bluetooth : 30 ore
  • Mikrofon i brendshem

You may also like…