Kufje Pioneer HDJ-X5-S

8,900 L

Pioneer HDJ-X5-S

Availability: Out of stock SKU: HDJ-X5-S Categories: , ,

Description

Pioneer HDJ-X5-K DJ është një grup kufjesh DJ që konsumohen shumë, me një gamë frekuencash 5Hz-30kHz, një drejtues kupole 40 mm, një kabllo me mbështjellje 1,2 m dhe janë në ngjyrë të zezë. HDJ-X5 prodhon tinguj me rezolucion të lartë duke ju lejuar të dëgjoni frekuenca që kufjet e tjera  nuk mund të riprodhojnë. Mbështesat e veshit prej lëkure poliuretani dhe një jastëk me shirit koke janë rezistente ndaj përkeqësimit falë një shtrese nano, kështu që ju mund të fshini lehtësisht djersën dhe papastërtitë. I projektuar për të qenë fleksibël, një mekanizëm rrotullues ju lejon t’i mbani këto kufje me lehtësi për periudha të gjata.

Mikrofon i integruar
Frekuenca- 5hz to 30khz
Input- 3.5mm kabell jack
Closed, Over Ear
Impedance- 32 Ohms

You may also like…