Radio Lenco Dir-170WA

Original price was: 24,500 L.Current price is: 19,500 L.

Availability: In stock SKU: 8711902041481 Categories: ,

Description

Radio DIR-170 përmban një ekran të qartë me ngjyra të plota. Me një kabinet të bukur prej druri, radioja e internetit përzihet në mënyrë të përkryer në pothuajse të gjitha ambientet e brendshme. Një radio super e zgjuar me një tingull të shkëlqyer që komplimenton çdo dhomë në shtëpi. Radioja ka funksione të shumta dhe është e lehtë për t’u përdorur duke përdorur telekomandën e përfshirë. Ju gjithashtu mund të dëgjoni muzikën tuaj nëpërmjet portës USB dhe AUX. Kopjoni muzikën në një USB ose lidhni telefonin inteligjent ose tabletin tuaj dhe shijoni këngët tuaja të preferuara.

Additional information

Brand

  • Fuqia 20 W
  • Teknologji BT
  • USB
  • Aux 3.5mm
  • TFT LCD
  • Dab/FM/Internet

You may also like…