Radio Audizio Monza White

Original price was: 10,900 L.Current price is: 7,600 L.

 

 

Availability: In stock SKU: 102-422 Categories: , Tags: , ,
View cart

Description

Monza stereo DAB+ dhe radio FM është projektuar me stil dhe është vendosur në një kasë moderne. Lidheni radion me energji elektrike për të shijuar një përzgjedhje të madhe të stacioneve radiofonike ose dëgjoni radiostacionet tuaja të preferuara me radion konvencionale FM portative kur jeni jashtë dixhitalit zonat e transmetimit. Radioja dixhitale Monza ka gjithashtu një ekran të madh LCD me ngjyra që tregon stacionin e zgjedhur të radios, si dhe programet aktuale, lajmet dhe informacionin e motit, nëse aktivizohet nga transmetuesi. Me teknologjinë BT Wireless, luani muzikë direkt nga telefoni juaj inteligjent, tableti ose kompjuteri juaj.

  • Radio multifunksionale
  • DAB/FM radio
  • Teknologji BT
  • Fuqia 50 W
  • Jack 3.5mm
  • Funksion Alarmi

You may also like…