Partybox Lenco PA-200BK

Original price was: 29,900 L.Current price is: 19,900 L.

Availability: In stock SKU: 8711902066491 Categories: , Tags: , ,

Description

Lenco PA-200 është një partybox me Bluetooth dhe animacion të lehtë në pjesën e përparme. Përforcuesi i fuqishëm i klasës  ka një fuqi dalëse prej 100 Watt RMS. Ju e lidhni telefonin ose tabletin tuaj duke përdorur Bluetooth dhe luani muzikën direkt nga aplikacioni juaj i preferuar.

Asnjë festë pa Lenco PA-200BK!

Me ndriçimin në pjesën e përparme, ju mund ta ktheni menjëherë dhomën në një disko të vërtetë. Efektet e ndriçimit madje mund të përshtaten me ritmin e muzikës. Lidhni një mikrofon ose kitarë dhe bëni festën të plotë. Dhe nëse bateria e telefonit tuaj mbaron papritur, mund ta rikarikoni duke përdorur karikuesin USB pa ndërprerë festën.

Nëse nuk keni një pajisje Bluetooth në dorë, nuk ka problem. Ky altoparlant PA-200 ka gjithashtu një radio FM dhe aftësinë për të luajtur muzikë nga një  USB.

Lenco PA-200 mund të përdoret gjithashtu wireless. E ngarkuar plotësisht, mund të dëgjoni deri në tetë orë muzikë pa drita dhe të festoni për katër orë me drita dhe muzikë!

 • Bluetooth
 • Amplifkator i fuqishëm Class-D
 • Fuqia Output (W) : 100W
 • FM radio
 • Drita LED që përshtaten me muzikën
 • Karikim USB
 • Luaj me USB
 • Kapaciteti i baterisë : deri në 8 hours (drita fikur ), deri në 4 orë (drita ndezur)
 • Lidhjet : Mikrofon, Kitare, USB,
 • Përfshin : Telekomandë , AC adapter
 • Tweeter : 1” Horn; Woofer 5”; Subwoofer : 6,5”

Dimensionet:

 • 30,4 x 28,2 x 68,9 cm

You may also like…