Portable radio JBL Tuner 2

12,900 L

Availability: In stock SKU: JBLTUNER2BLK Categories: ,

Description

Ne kuzhine. Pranë pishinës. Në park. Tani mund të merrni stacionet tuaja të preferuara të radios DAB/DAB+/FM kudo që ju çon dita. JBL Tuner 2 elegant është një radio kompakte, portative me zë të pastër kristal, Bluetooth dhe deri në 12 orë kohë luajtjeje. Akordoni shpejt stacionet tuaja të preferuara me 5 butona të paravendosur dhe informacione të stacionit të lexueshëm në ekranin LCD me lëvizje. Radio JBL Tuner 2 eshte vlerësuar me IPX7 i papërshkueshëm nga uji dhe i gatshëm për jashtë, kështu që edhe në një stuhi të papritur shiu, nuk ka nevojë të stresoheni. Dëgjo me orë të tëra. Nga lajmet dhe moti në mëngjes, tek muzika dhe argëtimi gjatë natës.

  • Radio
  • Teknologji BT
  • Fuqia 5 W
  • 12 Ore Bateri
  • Kundra Ujit

You may also like…