Q Acoustics Concept 20 Bookshelf Gloss Black (Pair)

65,490 L

Q Acoustics Concept 20 Bookshelf

Availability: In stock SKU: QA2620 Categories: , Tags: ,
View cart

Description

Concept 20 ndryshon gjithçka. Kabineti i tij revolucionar “GelcoreTM Construction” do të thotë që adhuruesit e muzikës mund të shijojnë performancën e vërtetë të zërit “të lartë” dhe me opsionin e ngjyrës së zezë me shkëlqim ose të bardhë me llak; jo vetëm që altoparlantët do të tingëllojnë mahnitës, por edhe do të duken bukur.Concept 20 përfaqëson fillimin e një epoke të re që shkon përtej çdo gjëje që Q Acoustics kishte arritur më parë.

Lloji- Bookshelf
Fuqia e rekomanduar-  25-75 W
Sensitivity-  88 Db
Impedance- 6 Ohms
Dimensionet (W x H x D)- 265 x 282 x 170