TV & Projektore

TV

Ne kete kategori do gjeni eksluzivisht per Shqiperine brandin e njohur gjerman LOEWE qe ne vitin 1931 prezantoi per here te pare ne Bote setin  e pare electronic TV ne ekspoziten e Berlinit.  Nje brand luksoz me teknologji dhe cilesi gjermane i dizenjuar dhe prodhuar ne Kronach te Bayernit ne Gjermani! Ekranet e TV jane LCD dhe teknologji OLED e cila cilesohet si ekrakni me i mire dhe me i perparuar me ngjyra dhe kontraste fantastike! Ideal per te shijuar NETFLIX dhe filma!

Nje Brand i vecante luksoz ne cmime tashme konkurruese edhe per klientin shqiptar! Na vizitoni ne Show Roomin tone ne Sheshin Wilson per ti pare dhe testuar nga afer!

 

Projektore

Nuk mund të imagjinohet një Home Cinema e vërtetë pa një Projektor cilësor dhe një Copë projektimi cilesore! Ndjesia dhe butësia e ngjyrave që lë projektori në copën e projektimit nuk krahasohet as me figurën më të mirë të një televizori 4K! Për këtë arsye projektorët sot kanë bërë një kthim të fuqishem jo vetëm në fushën e projektorëve për Home Cinema por edhe për biznes, qëllime edukative si dhe për lifestyle.

Lexo me shume


Në Soundgallery ne kemi përzgjedhur për ju projektorët më të mirë dhe më të vlerësuar nga nje gamë shumë e gjerë produktesh të markës prestigjoze OPTOMA!  

Në sektorin e projektorëve ju mund të gjeni projektorë HD, Full HD dhe së fundmi, projektorë që ofrojnë cilësi figure 4K! Gjithashtu mund te gjeni projektore portabel te cilet mund ti merrni me vete per te projektuar ne cast nga laptopi juaj ose edhe nga celulari juaj! Me projektorin android ML 330 nga Optoma i cili ka mundesine te lidhet ne menyre te pavarur ne wifi, ju mund te projektoni direkt nga celulari ose nga vete projektori pa nevoje per fisha lidhese.  

Kur distanca e projektimit eshte nje problem per ju dhe nuk keni se ku ta mbeshtesini ose ta varni projektorin tuaj, projektoret “ultra short through” nga Optoma ju japin zgjidhjen e duhur! Ata mund te projektojne nje ekran 125″ nga nje distance vetem 25 cm!!!

Tashme teknologjia e avancuar në fushën e projektorëve ka bërë të mundur qe cilësia 4K, që mund ta gjenit vetëm në televizorët e teknologjisë së fundit, tani mund ta gjeni me një projektor OPTOMA 4K dhe me dyfishin ose trefishin e madhësisë së ekranit te nje TV!

Ju ftojme te zbuloni projektorin tuaj te ardhshem ne kete kategori! Per cdo parqartesi ose informacion na kontaktoni ne +355 42 23 0000 ose ne shop@soundgallery.al


10% ULJE
Bëni Subscribe tani për të marrë kodin e kuponit tuaj në email!
SUBSCRIBE
I agree with the term and condition